Drodzy Rodzice!

Aby nasze przedszkole działało sprawnie, a przede wszystkim, aby nasze dzieci czuły się w nim dobrze i miały poczucie stałości oraz niezmienności rozkładu dnia, wprowadziliśmy szereg zasad. Reguły te pozwolą zarówno Państwu, jak i nam bezstresowo funkcjonować w często dla Państwa nowej przedszkolnej rzeczywistości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi, a przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii do kontaktu z nami. Odsyłamy do działy ZASADY CHATKI.

Rodzice są częścią naszego przedszkola tak samo jak dzieci które do niego uczęszczają. Dlatego też zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w życiu przedszkola, do udziału w imprezach okolicznościowych i innych ważnych wydarzeniach. Ze swojej strony oferujemy dwa spotkania organizacyjne w ciągu roku szkolnego oraz Dzień Otwarty w lutym w trakcie którego po uprzednim umówieniu się mogą Państwo przyjść do przedszkola i porozmawiać z opiekunem na temat Waszego dziecka. Możecie być także pewni, że w każdej chwili, jeśli uznamy to za konieczne zadzwonimy do Was aby porozmawiać o Waszych pociechach.

Drodzy Rodzice poniżej znajdziecie szereg informacji „technicznych”, które pomogą Wam w codziennym życiu przedszkola.

Dane kontaktowe - wszelkie telefony, adresy i faksy i inne sposoby aby być z nami w kontakcie.

Telefon stacjonarny do przedszkola:

  • 22 750 04 57

Numer wewnętrzny do biura

  • P. Dyrektor oraz fax – 24

Telefon komórkowy do przedszkola:

  • +48 503 171 741