Chatka Puchatka to wyjątkowe przedszkole, w którym dzieci są szczęśliwe i wesołe, gdzie w zabawie uczą się i poznają świat.

Nasze przedszkolaki są pełne pozytywnej energii, dlatego u nas jest radośnie nawet, kiedy za oknem pada deszcz.

Nasza kadra to odpowiednio wykształcone, kreatywne i życzliwe nauczycielki, które zapewniają dzieciom poczucie akceptacji, wzajemnego szacunku i zaufania.

Znają potrzeby i zainteresowania dzieci, konstruują ciekawe i bogate oferty zabaw i zadań, są dobrze przygotowane merytorycznie i metodycznie. Poszukują innowacyjnych rozwiązań, mają wysokie kwalifikacje, pracują z pasją ciągle doskonaląc swoje umiejętności.

Nauczycielki podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą umiejętności pedagogiczne uczestnicząc w różnych formach doskonalenia (szkolenia, kursy, warsztaty). Zdobytą wiedzę wykorzystują w codziennej pracy z dziećmi stosując nowe, ciekawe rozwiązania metodyczne ułatwiające dzieciom przyswajanie wiedzy i zdobywanie umiejętności oraz uatrakcyjniające zajęcia.

Adrianna Mieszczańska – właściciel, dyrektor przedszkola

 

Nasza kadra

Agata Jernajczyk

agata jernajczyk

Dyrektor ds. pedagogicznych, nauczyciel wychowawca w grupie Króliczki

Według mnie idealna nauczycielka to osoba bliska dziecku, pełna wrażliwości i empatii, pełna energii i pasji. Jej uśmiech i praca zapala uśmiech na twarzach dzieci. Taki stawiam sobie cel każdego dnia.

Czytaj więcej...

Katarzyna Wiśniewska

katarzyna wisniewska

Pomoc wychowawcy w grupie Króliczki

Jestem osobą wrażliwą, otwartą i przyjazną, szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu na stanowisku pomocy wychowawcy, potrafię zaplanować i kreatywnie spędzać czas z dziećmi, chętnie prowadzę różnego rodzaju zabawy i imprezy.

Czytaj więcej...

Justyna Stempniak

justyna stempniak

Nauczyciel wychowawca w grupie Sówki

Praca nauczyciela jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją. Staram się poprzez serdeczność i szczery uśmiech, zapewnić każdemu dziecku poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Ewa Kroszkiewicz

ewa kroszkiewicz

Nauczyciel wychowawca w grupie Tygryski

Jestem nauczycielem świadomym odpowiedzialności za przyszłą edukację swoich podopiecznych, dlatego w swojej pracy staram się zapewnić dzieciom właściwy rozwój i dobrą zabawę, poprzez zajęcia edukacyjne wzbogacone muzyką, ruchem i ekspresją artystyczną.
Pracę z dziećmi uważam za swoje powołanie. Daje mi ona ogromną radość, a każdy uśmiech i sukces dziecka motywuje mnie do dalszego działania.

Czytaj więcej...

Katarzyna Gurynow

katarzyna gurynow

Pomoc wychowawcy w grupie Tygryski

Jestem osobą cierpliwa, pogodną i troskliwą.

Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności, niezbędne w pełnieniu obowiązków pomocy przedszkolnej.
Mam siedmioletnie doświadczenie na tym stanowisku, a praca nieustannie daje mi ogromną satysfakcję.

Czytaj więcej...

Anna Stodulska

anna stodulska

Nauczyciel wychowawca w grupie Puchatki

Od zawsze chciałam zostać nauczycielem. Ukończone studia na kierunku Nauczanie Wczesnoszkolne z Wychowaniem Przedszkolnym rozpaliły we mnie pasję, która towarzyszy mi od początku pracy, nieustannie od 8 lat. Największą radość sprawia mi uśmiech i zadowolenie moich przedszkolaków.
W swojej codziennej pracy z dziećmi dbam o ich wszechstronny i harmonijny rozwój z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji.

Czytaj więcej...

Agnieszka Symon

agnieszka symon

Pomoc wychowawcy w grupie Puchatki

Jestem pogodną i wyrozumiała osobą, kochającą małe dzieci.
Najważniejsze dla mnie w pracy z nimi jest dawanie im poczucia bezpieczeństwa i ciepła, podczas nieobecności rodziców.

Czytaj więcej...

Joanna Jans

joanna jans

Nauczyciel wychowawca w grupie Kangurki

Praca w zawodzie nauczyciela to moja pasja.

Staram się być dla dzieci partnerem i przyjacielem, który trzymając za rękę, poprowadzi je ku odkrywaniu tego, co nowe. Wspólnie z dziećmi tworzę przyjazną atmosferę, w której każdy czuje się bezpieczny i akceptowany, bo tylko w takim środowisku możliwy jest wszechstronny rozwój.

Czytaj więcej...

Iwona Pudzianowska

iwona pudzianowska

Nauczyciel wspomagający w grupie Kangurki

W swojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a rolą nauczyciela jest stworzenie atmosfery ciepła i zaufania, w której swobodnie będzie mogło rozwijać swoje uzdolnienia. Zawsze staram się widzieć świat oczami dziecka, gdyż tylko w ten sposób mogę poznać jego potrzeby, pragnienia oraz zachowania.

Czytaj więcej...

Aleksandra Stankiewicz

aleksandra stankiewicz

Nauczyciel prowadzący w grupie Maleństwa

Jestem osobą optymistyczną, miłą, uśmiechniętą, ciepłą i zawsze gotową do podjęcia wyzwań, jakie często stawiają nam dzieci.

W codziennej pracy ważne jest dla mnie poznanie dziecka oraz danie mu poczucia bezpieczeństwa i szacunku.

Czytaj więcej...

Jolanta Ignatowska

jolanta ignatowska

Kucharka

Panie prowadzące naszą kuchnię, w posiłki wkładają całe serce

Nigdy nie narzekają, nawet, gdy smażą tysiąc naleśników lub lepią milion knedelków z mięsem...

Niejednokrotnie rodzice wchodząc do przedszkola, już od progu czując zapach z kuchni, rozmarzają się wspominając dom rodzinny i szczęśliwe dzieciństwo...

Grażyna Tywonek

grazyna tywonek

Kucharka

Panie prowadzące naszą kuchnię, w posiłki wkładają całe serce

Nigdy nie narzekają, nawet, gdy smażą tysiąc naleśników lub lepią milion knedelków z mięsem...

Niejednokrotnie rodzice wchodząc do przedszkola, już od progu czując zapach z kuchni, rozmarzają się wspominając dom rodzinny i szczęśliwe dzieciństwo...