Zapraszamy do wirtualnego zwiedzenia strony naszego przedszkola, gdzie odkryjecie mnóstwo ciekawych propozycji edukacyjnych.

Znajdziecie nas również na facebooku

Zobaczcie także reportaże z wydarzeń specjalnych organizowanych w przedszkolu, poznacie naszą kadrę pedagogiczną oraz metody jakimi kierujemy się pracując z Waszymi pociechami.

Jeśli Wasze dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola polecamy zapoznanie się z działem ADAPTACJA oraz ZASADY PRZEDSZKOLNE. Dzięki zawartym tam informacjom mamy pewność, iż pierwsze dni w przedszkolu będą łatwiejsze.

Od kilku lat prowadzimy GRUPĘ ŻŁOBKOWĄ (1,5- 2-latki) zapewniając im profesjonalną i doskonałą opiekę dostosowaną do ich wieku, umiejętności i potrzeb.

Nasza placówka ma doskonały system bezpieczeństwa, bo przecież nasze dzieci to nasz największy skarb, dlatego wprowadziliśmy monitoring w salach przedszkolnych, szatni i na placu zabaw. Dodatkowo wejście do przedszkola jest możliwe na indywidualną kartę dostępu, co zdecydowanie ułatwi rodzicom wchodzenie do naszej placówki.

Stawiamy na bezpieczne przedszkole!!!!

Dbamy, aby dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu, a naszym oczkiem w głowie jest przestronny i nowoczesny ogródek, wyposażony w duże, ciekawe i bezpieczne konstrukcje do zabawy. Mamy ściankę wspinaczkową i tunele, na każdej z dwóch części po dwie zjeżdżalnie, podwójną huśtawę i karuzelę. Zostało zabezpieczone podłoże, wymieniona trawa, a w ważnych punktach teren został wyłożony podłożem bezpiecznym tzw. korkiem.