Chciałabym podzielić się opinią na temat Chatki Puchatka i myślę, że wielu rodziców prowadzających dzieci do tego przedszkola myśli podobnie.
Najważniejsze dla mnie jest to, że moja córka bardzo chętnie chodzi do przedszkola, zrywa się codziennie rano, nawet w weekendy i sama szykuje się do przedszkola. Myślę, że to zasługa Pań nauczycielek, które zawsze uśmiechnięte witają dzieci, tworzą ciepłą atmosferę, tak, że dzieciaki czują się wśród nich jak w domu.

Kiedy odbieram Antosię, zawsze chętnie opowiada co robiła, w co się bawiła z koleżankami, co jadła, czy była na spacerku.

Bardzo podoba mi się różnorodny plan zajęć w przedszkolu, stały plan dnia, w którym jest czas i na zabawę. zajęcia dydaktyczne jak i na odpoczynek.

Bardzo cieszą mnie także spotkania i występy w przedszkolu przygotowywane przez Panie,, gdzie dzieci występują jak prawdziwi artyści, zawsze wychodzę wzruszona i dumna, kiedy widzę jak ambitnie podchodzą wszyscy do tych przygotowań.

Myślę, że Chatka jest najlepszym przedszkolem do jakiego mogłam zapisać Antosię, aż miło patrzeć jak ona się rozwija, zawsze chętna i uśmiechnięta maszeruje do przedszkola.