Ewa Kroszkiewicz

ewa kroszkiewicz

Nauczyciel wychowawca w grupie Tygryski

Jestem nauczycielem świadomym odpowiedzialności za przyszłą edukację swoich podopiecznych, dlatego w swojej pracy staram się zapewnić dzieciom właściwy rozwój i dobrą zabawę, poprzez zajęcia edukacyjne wzbogacone muzyką, ruchem i ekspresją artystyczną.
Pracę z dziećmi uważam za swoje powołanie. Daje mi ona ogromną radość, a każdy uśmiech i sukces dziecka motywuje mnie do dalszego działania.

Jednocześnie mam świadomość, że każdy dzień pracy z dziećmi to nowe wyzwanie. Dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez udział w kursach i szkoleniach. W pracy jestem pełna ciekawych pomysłów nakierowanych na rozwój kreatywności i indywidualnych zdolności każdego dziecka. Jestem osobą cierpliwą i konsekwentną, dzięki czemu dbam nie tylko o sferę edukacyjną przedszkolaków, ale także potrafię dostrzec ich potrzeby emocjonalne. Ideą przewodnią mojej pracy jest poszanowanie godności dziecka, umiejętność współpracy z dzieckiem, rozbudzanie jego motywacji i zaspokajanie jego indywidualnych potrzeb.