Jak zostać naszym przedszkolakiem?

  • Wizyta w przedszkolu.
  • Podpisanie umowy.
  • Wpłata wpisowego.
  • Wpisanie na listę.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących zapisu Dziecka do przedszkola, prosimy o kontakt telefoniczny 503 171 741 lub na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy Dziecka do przedszkola Chatka Puchatka trwają przez cały rok kalendarzowy.

W NOWYM ROKU SZKOLNYM BĘDZIEMY PROWADZIĆ NABÓR DO NOWO OTWARTEJ GRUPY DZIECI ŻŁOBKOWYCH OD 1,5 ROKU DO 3 LAT
PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ DZIECI DO POZOSTAŁYCH GRUP WIEKOWYCH (3, 4, 5, 6 - latków) W PRZYPADKU GDY DYSPONUJEMY MIEJSCEM W DANEJ GRUPIE.

Informacja o opłatach

Szczegółowe informacje związane z opłatami znajdują się w zakładce OPŁATY

Dodatkowe informacje

Współpraca z Rodzicami

Pragniemy, aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się kochane, rozwijały się w atmosferze ciepła i zrozumienia, miały poczucie własnej wartości, były akceptowane i szczęśliwe oraz wiedziały, że są dla nas najważniejsze.

Aby móc w pełni realizować te cele, dbamy o dobry i życzliwy kontakt z rodzicami naszych przedszkolaków. Wiemy, że to rodzice znają swoje dzieci najlepiej, dlatego są dla nas równie ważni.

Spotkanie organizacyjne

Na początku nowego roku przedszkolnego organizowane jest spotkanie informacyjno – organizacyjne, na którym rodzice zapoznają się z programem pracy dydaktycznej oraz ważnymi wydarzeniami zaplanowanymi w danym roku.

Spotkania indywidualne

Poza ogólnym zebraniem informacyjnym organizowanym na początku każdego roku szkolnego, wychowawczynie grup w ciągu całego roku chętne dzielą się z rodzicami informacjami o ich pociechach: o sukcesach, postępach, czy relacjach z rówieśnikami.

Poobiedni odpoczynek

Po obiadku dzieci odpoczywają. Te przedszkolaki, które potrzebują snu lub po prostu lubią się zdrzemnąć, smacznie śpią na leżaczkach. Pozostałe dzieci w tym czasie odpoczywają przy wyciszającej muzyce, czy bajkach czytanych przez nauczycielki.