Godziny otwarcia

Przedszkole jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 do 19:00

Przychodzenie do Przedszkola

Ze względu na rozkład dnia w Przedszkolu zapraszamy dzieci najpóźniej na godzinę 9.00, kiedy rozpoczyna się śniadanko.

Przerwa wakacyjna

Przedszkole pracuje cały rok kalendarzowy, również w miesiącach wakacyjnych przedszkole czeka na przedszkolaków.

Ubieramy się

Prosimy by dzieci były przyprowadzane w wygodnych i praktycznych ubrankach dostosowanych do aury i pory roku. Warto też wyposażyć dziecko w wygodne obuwie na zmianę oraz w zapasowy komplet ubrań, w które będzie mogło się przebrać gdy np. zaleje się soczkiem.

Świętujemy urodziny

W dniu urodzin Wasze dziecko poczuje się na pewno wyjątkowo, otrzyma insygnia królewskie, wszyscy złożą mu życzenia i zaśpiewają głośne „Sto lat”. Mile widziane jest przyniesienie z tej okazji smakołyków, którymi pociecha będzie mogła wszystkich poczęstować.

Dzień zabawek

W naszym przedszkolu obowiązuje jeden dzień w tygodniu (piątek), ogłoszony Dniem Zabawek. Tego dnia dzieci mogą przynieść ze sobą do przedszkola swoją ulubioną zabawkę. Dzieci z grup najmłodszych mogą mieć ze sobą codziennie przytulankę do spania.

Gdy chorujemy

Gdy dziecko jest zakatarzone, z gorączką, kaszlem lub złapało chorobę zakaźną prosimy nie przyprowadzać go do przedszkola, gdyż nie zostanie ono przyjęte. Dzieci powracające po chorobie muszą przedstawić zaświadczenie lekarskie, że są już zdrowe. Dzięki temu unikniemy rozprzestrzeniania się chorób i epidemii w całym przedszkolu.

Odpoczywamy

Po poranku wypełnionym atrakcjami oraz po obiedzie dzieci z najmłodszych grup korzystają z drzemki. W tym samym czasie starszaki mają czas na wyciszenie się przy muzyce lub czytanej bajce.

Odbieranie dzieci

Dzieci mogą być odbierane jedynie przez osoby upoważnione do tego przez rodziców i zapisane w Karcie Dziecka. Osoba odbierającą dziecko powinna być pełnoletnia.